Купівля квитка для іншої людиниНе завжди є можливість самостійно швидко оформити придбання залізничного квитка на поїзд. Відсутність інтернету, закрита квиткова каса та інші нагоди можуть зіпсувати не тільки настрій. Квитки на потяг може купити будь-яка людина, маючи при собі смартфон та доступ до інтернету.

Функціонал сайту або програми

Укрзалізниця активно запроваджує сучасні технології. Маючи під рукою будь-який комп’ютер, планшет чи смартфон, користувач всього за кілька хвилин може оформити квиток собі або будь-якій іншій людині. Для цього потрібно зробити лише кілька кроків:

— вибрати місто відправлення та місце прибуття;

— вказати точну дату посадки на поїзд;

— зі списку вибрати оптимальний поїзд;

— вибрати тип вагона та одне з вільних місць;

— написати точне прізвище та ім’я пасажира.

Після оформлення буде доступним електронний квиток. Його можна передати людині за допомогою пересилання електронною поштою або будь-який зручний месенджер. Тим самим можна зробити корисну послугу не тільки для знайомого, а й родичів, які з різних причин не змогли самостійно оформити потрібну кількість квитків.

Наскільки заздалегідь можна купити білет?

Відкриття продажу квитків на регулярні рейси розпочинається за 45 днів до дати відправлення. Але розклад руху потягів постійно оновлюється. Деякі додаткові поїзди можуть з’явитися за 30 або навіть 15 днів до дати відправлення. Заздалегідь куплений квиток залишатиметься чинним до моменту відправлення поїзда до рейсу. Якщо квиток з якихось причин не знадобиться, його можна заздалегідь здати та повернути частину грошей.

Нет комментариев