Різниця між Інтерсіті та Інтерсіті+Швидкісні поїзди, здатні конкурувати за швидкістю з легковими автомобілями, та стрімко набирають популярності. Купити електронний квиток https://proizd.ua/ru можна не тільки у будь-який час доби, але й без необхідності його роздруковувати потім у касах вокзалу. А комфорт поїздки дозволяє вийти їх вагона на кінцевій станції у чудовому настрої та фізичному самопочутті.

Основні відмінності двох складів

Стандартні вагони Інтерсіті, це перероблений звичайний рухомий склад із купе або плацкарта. Сучасні сидіння забезпечують потрібний комфорт під час поїздки, а середня швидкість становить приблизно 110-120 км/год. Інтерсіті+ це сучасні поїзди з підвищеним комфортом. У тому числі із розетками для зарядки гаджетів. Найпопулярнішими напрямками руху швидкісних ліній варто виділити:

 

Номер поїзда

Станція відправлення

Місце кінцевої зупинки

Час проведений в дорозі

743Д

Київ

Львів

5:38

722К

Київ

Харків

5:06

732К

Київ

Дніпро

6:27

749О

Київ

Ужгород

12:49

 

Укрзалізниця гарантує, що графік руху поїздів суворо дотримується, запізнення вкрай рідкісне явище. Природні примхи зовсім не впливають на швидкість руху складу рейками, як й сильний вітер.

Як швидко замовити квиток

Електронні квитки, це найшвидший та найбезпечніший спосіб зарезервувати необхідну кількість квитків для себе чи всієї родини. Головне, уважно звертати увагу на список, що випадає. Розклад руху поїздів містить як звичайні, так й швидкісні потяги з позначкою Інтерсіті та Інтерсіті+. Останній варіант найшвидший та комфортний для пасажирів.

Нет комментариев