Вибір сухого корму для котівВласники домашніх тварин розуміють усі складнощі їх утримання. Особливо це пов’язано з годуванням. Адже для підтримання здоров’я потрібно звертати особливу увагу саме годуванню. Деякі власники домашніх котів відразу переводять їх на сухий корм. Такий корм має декілька особливих переваг. Якщо потрібно придбати корм для годування кішок, можна звернути увагу на такі властивості як склад, призначення та перейти на сайт 101dalmatin.ua. В цій статті ми дізнаємось детально, як обрати корм для домашніх котів та на які особливості звернути увагу.

Сухий корм для котів: особливості вибору

Сучасні виробники пропонують багато різновидів сухого корму для котів та кішок. Потрібно лише звернути увагу на його властивості. За якими ознаками слід орієнтуватися для вибору сухого корму:

  • Вік.
  • Порода кішки.
  • Смак.
  • Клас корму.
  • Особливі потреби.

Виробники корму пропонують корм для котів з особливими потребами – з наявністю харчової алергії, захворюванням нирок, мочекам’яною хворобою, проблемах з вагою. Смак корму також можна обрати під потреби – з яловичиною, індичкою, кроликом, куркою. Якщо звертати увагу на породу кішки, можна зробити акцент на наступних породах – персидська, сіамська, бенгальська, британська. Кожен володар особливої породи зможе обрати корм спеціально для неї.

Корма для котів в залежності від віку

Кошенята потребують особливої уваги в плані вибору корму. Корм для маленьких кошенят повинен мати підвищений вміст поживних речовин. Наприклад, в такий корм виробник повинен додати потрібну кількість білка та інші компоненти, які підтримують здоров’я шкіри, зору, шерсті, кісток та суглобів. Такий корм має бути не дуже великим, щоб тварині було легше його розжовувати.

Якщо необхідно обрати сухий корм для кошенят, можна прочитати на етикетці призначення корму. Якщо виробник зробив помітку, що корм можна надавати кошенятам, це значить, можна сміливо його покупати для тварин віком від 1 місяця та більше.

Велика лінійка корму призначена саме для дорослих котів. Це якісні корма з різним вмістом корисних речовин. Сухий корм для дорослих котів виробляють різні популярні бренди. Можна звернути увагу на виробників Royal Canin, Brit, Hills, Josera тощо. Кожен з них цілком задовольняє потреби домашньої тварини. Замовити якісний корм для тварини різного віку можна дуже легко. Потрібно лише визначитися з виробником та ціновим діапазоном, прочитати призначення та звернути увагу на особливі потреби.

 

Нет комментариев