Вибір мінітракторівФермерське господарство не може обходитися без якісної сучасної техніки. Тому своєчасна закупівля мотоблоків, мототракторів та мінітракторів – це доцільна міра, яка дозволяє спрощувати роботу. Також ця техніка сприяє процесу механізації роботи. На сайті «Agriteka» можна дізнатися, як придбати техніку для фермерського господарства. Тому кожен читач тут знайде корисну інформацію.

Як обрати мінітрактор: основні особливості

Покупка якісної сільськогосподарської техніки – це не тільки спрощення роботи фермерам, але й можливість зекономити. Це стає доступним завдяки меншим витратам та компактним розмірам. На що потрібно звертати увагу при виборі мінітрактора?

Розмір мінітракторів

В першу чергу слід звернути увагу на розмір мінітрактора. Це залежить від задач, які ставлять перед собою фермери, та площу оброблюваної території. Наприклад, важкі трактори великих розмірів можуть створювати додаткові проблеми. В підсумку вони зменшують ефективність сільськогосподарських робіт. Адже маневровість та комфортні умови – це одні з головних факторів. Забезпечити високу маневровість можуть мінітрактори, які відрізняються компактністю розмірів та якістю виконання робіт.

Вага мінітракторів

Важливим моментом також виступає вага трактору. Якісна модель трактору має вагу більше тони. Експерти радять обирати такі трактори для забезпечення високої маневровості. Але не слід ігнорувати показники радіусу розвороту коліс. Цей фактор також забезпечує гарне управління пристрою.

Потужність мотору

Невисока потужність мотору підійде для тракторів, які не беруть участь у великих за обсягом роботах. Вони оптимально підійдуть для обробки газону чи простих господарчих робіт. Для площі більш ніж 10 гектарів підійдуть потужні моделі.

Матеріал виготовлення

Згідно з думкою експертів слід обирати моделі, кузов яких виготовляється з оцинкованого металу. Такий трактор не буде піддаватися корозії та зможе служити більше часу. В пластиковому корпусі багато недоліків. Пластикові деталі більш ламкі та чуттєві до перепаду температур. Тому експерти не радять їх використовувати для господарських робіт.

Тип движку    

Важливим моментом вибору також виступає тип движка. Моделі на бензині можуть дуже довго працювати у будь-яких погодних умовах. Вони прості в експлуатації. Дизельний двигун відрізняється показниками якості, потужності та економічності.

Нет комментариев