Процедура лазерної епіляції у салоні «TK Laser»Кожна жінка мріє про гладеньку та гарну шкіру без волосків. Одним з популярних способів отримання такої шкіри є лазерна епіляція. Цей метод відрізняється безпечністю та зручністю проведення. Ознайомимося з його особливостями.

Особливості лазерної епіляції

Відомо, що завдяки лазерній епіляції можна видалити зі шкіри небажані волоски з будь-яких зон. Мережа салонів краси «TK Laser» пропонує ефективне видалення темного волосся з самих чутливих зон шкіри. В порівнянні з іншими методами лазерний апарат впливає на волосяну цибулину. При цьому він взагалі не травмує шкіру та не викликає почуття дискомфорту.

Принцип дії лазерного епілятора дуже простий. Завдяки цілеспрямованій дії світлового імпульсу на ділянку шкіри. Промінь нагрівається та проникає у фолікул. Після цього здійснюється його руйнування. Таким чином, можна позбавитися небажаного волосся практично назавжди.

Зони для лазерної епіляції

Серед найбільш популярних зон лазерної епіляції можна відокремити:

  • Ноги.
  • Руки.
  • Зона бікіні та пахви.
  • Обличчя.
  • Спина.
  • Живіт.

Вартість процедури залежить від типу обладнання, кількості сеансів. З ціновим діапазоном на послуги лазерної епіляції можна ознайомитися на сайті салону краси.

Процедуру видалення небажаного волосся може зробити кожен, хто бажає. Достатньо звернутися до майстрів салону. На деякі послуги лазерної епіляції діють знижки. Так, можна замовити епіляцію зони бікіні та пахви. Під час процедури фахівець використовує різні апарати лазерної епіляції. Це можуть бути олександритові, неодимові та діодні апарати. Наприклад, олександритова епіляція не передбачає нанесення гелю на ділянки шкіри. Тому можуть виникнути деякі болеві відчуття. Головною особливістю неодимового апарату є використання спеціального воску перед сеансом. Найбільш популярним типом лазеру стає діодний апарат, який ефективно та безболісно видаляє небажане волосся з усіх ділянок шкіри.

Як підготуватися до лазерної епіляції?

За 3 тижні до проведення процедури бажано виключити усі види видалення волосся. За 2 тижні слід відмовитися від походів до солярію та звести до мінімуму прибуття на сонці, припинити прийом антибіотиків. За декілька днів до походу в салон не слід використовувати косметичні засоби у складі зі спиртом. Так ви зможете правильно підготуватися до процедури лазерної епіляції та зробити оптимальні умови для її проведення. Для запису на консультацію можна звертатися на сайт.

Нет комментариев