Як правильно купити квиток на поїздПодорож поїздом це не тільки комфортно, а й безпечно. Особливо зручно пересуватися на великі відстані до родичів або у відпустку поїздом всією родиною. Є два принципово різні способи купівлі квитків. Онлайн https://proizd.ua/ru, з оформленням на сайті або у спеціальному мобільному додатку. Традиційним – приїхавши до залізничного вокзалу у касах міста, селища.

Особливості покупки онлайн

Для цього буде потрібний стаціонарний комп’ютер, ноутбук, планшет або мобільний телефон, підключений у мережу інтернет. Квитки може купити один член сім’ї для всіх, хто планує вирушити у подорож. Майбутній пасажир може зробити це у будь-який час доби, без прив’язки до дня тижня, у вихідні та святкові дні. Найпопулярнішими та затребуваними напрямками варто виділити:

Номер поїзда

Маршрут

Час в дорозі

Типи вагонів

105К

Київ-Одеса

9:02

Купе

086Л

Львів-Запоріжжя

21:10

Купе, плацкарт

015О

Харків-Ворохта

21:30

Люкс, купе

041П

Дніпро-Трускавець

20:46

Люкс, плацкарт

749К

Київ-Ужгород

12:49

Сидячий

Розклад руху потягів в електронному вигляді повністю збігається з офіційним. Інформація, зазначена в електронному квитку, підтверджують місце, яке займатиме пасажир у вагоні. Крім цього, покупець самостійно обирає тип вагона, місця та дату відправлення. Роздруковувати потім квиток у паперовому варіанті не потрібно, достатньо показати провіднику QR-код та свій паспорт у розкритому вигляді.

Особливості купівлі квитків у касі

Укрзалізниця дає змогу купити квитки традиційним способом, у касах будь-якого залізничного вокзалу. Але, варто враховувати одну особливість, далеко не всі каси працюють більшу частину доби. Багато хто продає квитки тільки в строго вказаний час. До інших, не менш важливих особливостей купівлі квитків у касах вокзалу варто додати:

  • не завжди є можливість вибрати оптимальні місця у вагоні;
  • необхідно надавати паспорт, на який оформляється квиток;
  • роздрукований проїзний документ можна втратити;
  • у будь-якій позаштатній ситуації каси на вокзалі припиняють роботу;
  • на покупку йде багато часу, простий у черзі.

Варто враховувати, що у касах не завжди працюють банківські термінали. Необхідно з собою, про всяк випадок, мати досить велику суму грошей готівкою. Єдиною умовною перевагою покупки в касах варто назвати той факт, що якщо на потрібний поїзд немає вільних місць, касир може спробувати підібрати максимально зручний альтернативний варіант з пересадками або прямим рейсом.

Нет комментариев