Система охорони та безпекиГарантія безпеки біля будь-якого виробничого підприємства насамперед залежить від дій вжитих силами власника компанії. До сучасної системи worldsecurity.com.ua може входити безліч додаткового обладнання, яке працює в об’єднаній мережі. Але навіть кілька відеокамер суттєво підвищать безпеку, мінімізують випадки розкрадання продукції, промислового обладнання.

Автономність системи безпеки

Працездатність камер спостереження та численних датчиків залежить від безперебійної подачі електричної енергії. Як правило, в сучасних системах є невеликі акумуляторні батареї, здатні забезпечити необхідною енергією всі під’єднанні споживачі, поки центральна енергосистема повністю не відновиться. Але, якщо перебої з подачею електрики можуть мати більш тривалий характер, варто подумати про модернізацію системи безпеки:

  1. Відеокамери з мінімальним споживанням енергії.
  2. Сучасні блоки центрального автоматичного управління.
  3. Енергозберігаючі монітори з високою роздільною здатністю.
  4. Місткі акумуляторні батареї з покращеними експлуатаційними показниками.
  5. Автономні бензинові, дизельні чи газові електрогенератори.

Фактична автономність системи безпеки залежатиме лише від своєчасно запущеного в роботу генератора. Який також можна підключити до загальної системи безпеки. В цьому випадку, як тільки в системі зникає подача електричної енергії, вона автоматично запускає генератор у роботу.

Переваги експлуатації системи безпеки

У сучасному світі складно переоцінити важливість системи безпеки, як на виробничому підприємстві, так й у разі охорони власного житла. Як показує реальна практика, лише одна наявність камер стеження мінімізує ризик розкрадання в десятки разів. До інших переваг наявності системи контролю безпеки варто додати:

  • на територію можуть потрапити лише ідентифіковані особи;
  • миттєва реакція датчиків стеження у разі руху в закритому приміщенні;
  • своєчасна реакція відповідальних за безпеку осіб;
  • мінімальна кількість людей на охороні об’єкта;
  • можливість збереження та використання відео з камер спостереження.

Останній фактор особливо важливий, якщо необхідно довести факт скоєння злочину ідентифікованими особами. Матеріали, отримані з камер спостереження, розглядатимуться як фактичний доказ проникнення на приватну або закриту для сторонніх осіб територію. Не варто нехтувати власною безпекою та матеріальними цінностями компанії, якщо їх можна захистити сучасними технологіями.

Нет комментариев