Як Ігор Сподін підкорював ГоверлуНайвища українська гора завжди приваблювала туристів своєю красою та чарівністю. Тревел-блогер Ігор Сподін знайшов ще один привід пишатися своєю країною. Такі почуття в ньому викликала вражаюча мандрівка, пов’язана з підкоренням найвищою гори Говерли. Мандрівник поділився своїми враженнями від цього з читачами.

Шлях до вершини Говерли

На думку Ігоря Сподіна, підкорити українську гору повинен кожен українець. Це не тільки дуже цікаво, але й під силу кожній людині. Кожен стежок до вершини має свій цвіт, який заздалегідь помітили маркером. Це зроблено для того, щоб туристи не змогли збитися зі шляху. Найскладніший шлях має червоний колір. Тоді як найпростіший шлях – це зелений. Його саме обрав Ігор Сподін. Це він зробив для того, щоб особисто переконатися: на Говерлу можуть збиратися усі – малі, та великі.

Весь маршрут можна пройти за дві с половиною години. Деяким людям потрібно більше часу. Вони роблять зупинки для відпочинку.

Ігор Сподін вважає, що пройти весь шлях потрібно не тільки для особистих досягнень, але й для милування краєвидами та природою країни. Але крім цього на шляху можна зустріти старий цвинтар, де поховані солдати часів Першої світової війни. Ігор Сподін був вражений особливою атмосферою на цьому цвинтарі. Він вшанував пам’ять полеглих у бою військових та продовжив свій шлях.

Підбиваючи підсумки, можна сказати про те, що на думку Ігоря Сподіна, піднятися на вершину гори має кожен. Це потрібно для того, щоб розгледіти усю красу країни та її природи.

Нет комментариев