Як ефективніше продати квартиру через оголошенняІснує безліч способів продажу нерухомості. Практично всі вони вимагають багато часу, або потребують віддати частину прибутку за посередницькі послуги. Для прикладу, віртуальний Автобазар у Києві допомагає власникам машин швидко та за максимальною вартістю конвертувати транспортний засіб у гроші. Аналогічним способом можна продати квартиру, будинок, комерційну нерухомість.

Підготовка нерухомості

Перед тим, як остаточно зважиться подавати оголошення, квартиру необхідно підготувати. Якщо цього не зробити, на тлі інших, численних пропозицій, недоглянута квартира не виглядатиме привабливо. Навпаки, буде грати на користь іншим продавцям. Основними методами підготовки варто виділити такі кроки від власника:

  1. Виправлення всіх косметичних та інших недоліків.
  2. Якісне прибирання у всіх приміщеннях.
  3. Виправити недоліки, пов’язані з комунікаціями.
  4. Переконається у тому, що у нерухомості не залишилося боргів із комунальних платежів.
  5. Виписати із квартири всіх мешканців, особливо важливо розв’язати питання з неповнолітніми.

Важливо: це великий крок у напрямку швидкого продажу нерухомості за реальною вартістю. Продаж квартир у Житомирі після грамотної підготовки за строками зменшується у кілька разів. Буквально після першого огляду потенційні покупці цікавилися квартирою, якщо за іншими параметрами вона підходила. Дзвінки від зацікавлених людей будуть без великої кількості однотипних питань.

Вибір місця для розміщення оголошення

Спеціалізований майданчик по розміщенню оголошення має більше переваг. Головне, щоб сайт, де буде знаходитися оголошення надавав широкі можливості розміщення інформації. Декілька рядків тексту та одна фотографія не будуть привабливими для потенційного покупця. Важливо розмістити такі актуальні дані:

  • досить велика кількість фотографій нерухомості;
  • правильно складений заголовок;
  • докладний опис з усіма перевагами та недоліками;
  • можливість вставити посилання на відео;
  • реальні умови продажу або обміну.

Сайт оголошень може бути абсолютно безоплатним або брати невелику оплату за розміщення інформації. Але, якщо він відповідає вище описаним критеріям, він гарантовано залучатиме досить велику кількість аудиторії, потенційних покупців.

Нет комментариев