Кращі партнерські програмиМонетизація трафіку сьогодні користується популярністю. Для цього на українському ринку ефективно працюють партнерські програми, з якими ми зараз ознайомимося. Перелік програм розміщений на сайті в залежності від рейтингу.

Рейтинг кращих партнерських програм

Рейтинг складується з таких факторів, як тип партнерської програми, сума мінімальної виплати, напрямок її діяльності. Так, у списку популярних програм ви зможете знайти:

  • Sales Doubler. Це компанія, яка веде напрямок діяльності у сфері фінансів, кредитування та страхування. Сума мінімальної виплати встановлює 3000 гривень. При великих обсягах трафіку бажано підключити Api.
  • My Lead. Це польська СРА платформа з підтримкою україномовних користувачів. Вона об’єднує в собі інтернет-магазини, товари, сферу гемблінгу. Мінімальна виплата – 20 гривень. Співпрацювати с цією компанією можуть власники інтернет-ресурсів, арбітражники та інші фахівці.
  • TrafMag. Ця тизерна мережа передбачає оплату за клік. На платформі рекламуються різноманітні товари – косметична продукція, спортивні товари, техніка, садовий інвентар та інша продукція. Виплата на цьому сервісі встановлює суму від 300 гривень
  • SellAction. Ця СРА платформа працює у сфері фінансів, послуг, туризму тощо. Виплати стартують з суми у 250 гривень.
  • Drop Платформа українського дропшипінгу. У рамках партнерської програми можна продавати найбільш розкручені товари. Використовувати можна як готові лендінги, так і створені власноруч.

Це не весь перелік партнерських програм, які пропонуються для ознайомлення. Також можна ознайомитися с партнерською програмою, яка працює у напрямку хостингу. Велика кількість провайдерів пропонують партнерську програму з непоганими комісійними. Вони відраховуються за кожне замовлення будь-яких послуг – хостингу, реєстрації домену, сертифікатів та інших послуг. Кожен залучений користувач буде нести пасивний дохід.

Монетизація трафіку

Адже, монетизація ua трафік це можливість розвиватися у вибраному напрямку, брати участь у партнерських програмах. Для того, щоб переглянути партнерські програми детальніше, можна перейти на їх сайт. Для цього можна обрати кнопку «Переглянути». Також є можливість зареєструватися на кожній з обраних партнерських програм. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Реєстрація». На сайті ви знайдете більш детальну інформацію про партнерські програми та формування рейтингу.

Нет комментариев