Безкоштовні книги кращий варіант для книголюбівЗвичайно, можна почитати безкоштовні книги у будь-якій бібліотеці України. Навіть зовсім нові видання українською та англійською мовами з’являються там регулярно. Але ви берете книгу на час, і потім повертаєте (або платите штраф), а хочеться безкоштовно володіти твором, який сподобався. І такі механізми є.

Місць, де роздають книги даром не так багато, варто їх пошукати

Насправді, книги, які були у використанні, дістануться не зовсім задарма, це треба враховувати. На правильній платформі треба буде виконати низку дій;

  • Знайти коло спілкування за інтересами. Це може бути розважальна чи наукова література, нові автори тощо;
  • Запропонувати на обмін або продати свою книгу, яку власник готовий прийняти як рівноцінну;
  • Якщо не вийде з обміном, можна придбати твір, і це все одно буде дешево;
  • Прийдеться сплатити пересилання поштою, але витрати у будь-якому випадку копійки на тлі ціни книг у магазинах.

Іншими словами, доведеться докласти певних зусиль, і бажання поділитися з іншими частиною видань зі своєї бібліотеки.

Як отримати книги безкоштовно чи віддати свої

Зрозуміло, ніяке навчання не потрібно, треба просто освоїтися на платформі, зрозуміти принципи роботи зі спілкуванням і невдовзі почнете орієнтуватися без проблем. Розмістіть декілька оголошень «віддам книги», і незабаром у вас з’являться нові знайомі.

За відгуками новачки вже через місяць починають отримувати запити на обмін, тож деякі взагалі перестають купувати книжки в магазинах. До речі, ніхто не завадить і вам уточнювати, чи немає видання, яке цікавить, як у когось особисто, так і всієї спільноти в цілому.

В соціальній мережі книголюбів Глодібі Ви можете спитати, що шукаєте конкретного автора, в такому-то виданні, воно в когось обов’язково знайдеться. Причому в пристойному стані, незважаючи на те, що безкоштовні книги майже всі були у використанні. Книголюби зазвичай дбайливо зберігають свої екземпляри.

Отже, якщо любите читати, не відкладайте знайомство з відносно новим способом підвищення начитаності та поповнення особистої бібліотеки. Крім прямої економії ви поширите коло спілкування, причому з людей, які мають схожі з вами інтереси. Нині такий клуб за інтересами є нечастим явищем.

Ну а крім книжкових видань, напевно, зацікавитеся фільмами, серіалами чи іграми. На таких платформах вони теж присутні, що значно збільшує цінність подібних майданчиків.

Нет комментариев