Секрет популярності конструктора LegoВідомий практично у будь-якому куточку планети пластиковий конструктор підкорив серця не одного покоління дітей. Іграшка, яка вимагає творчого підходу зі складання, однаково подобається хлопчикам та дівчаткам. Конструктор Lego City чудовий подарунок для дітей віком від 3 років та практично без будь-яких вікових обмежень в міру дорослішання. Як показує практика, збирати маленькі блоки цікаво як дітям, так й дорослим батькам.

Орієнтація на розвиток

Практично будь-який конструктор спрямований на те, щоб розвивати у дітей дрібну моторику рук та пальців. Навчити дітей працювати з дрібними предметами та не допускати помилок при складанні. Крім цього, корисна іграшка від світового бренду має низку додаткових переваг в арсеналі сучасної дитини:

  1. Розвиток творчого потенціалу.
  2. Можливість прищепити інтерес до створення різноманітних конструкцій.
  3. Вміння побудувати щось цілісне з невеликих блоків.
  4. Підвищується комунікабельність у групі дітей, які збирають один конструктор.
  5. Відсутність деяких деталей не впливає зменшений на інтерес до гри.

Важливо: є одна особливість всіх конструкторів Лего, практично недоступна для інших аналогічних іграшок. Всі без винятку серії деталей, які пропонує магазин іграшок для дітей підходять одна до одної. Тобто, простими словами, конструктори можуть не лише доповнювати один одного, а й служити платформою для побудови унікальних речей у дитячій кімнаті.

Універсальний подарунок

Сучасну дитину складно здивувати та зацікавити звичайними іграшками. Батькам необхідно докласти чимало зусиль, щоб подарунок не залишився, у запечатаному вигляді, лежати на одній із полиць у дитячій кімнаті. Конструктори мають такі індивідуальні особливості:

  • розроблені фахівцями, абсолютно безпечні з 3-річного віку;
  • стимулює політ фантазії, викликає бажання грати;
  • пластикові деталі досить міцні, щоб не ламатися;
  • що більше конструкторів, то вище творчий потенціал;
  • щороку виробник випускає нові серії.

Конструктор Lego просто повинен бути в кожній родині. Навіть якщо дитина в майбутньому не зацікавиться професією інженера, принаймні вона навчиться бачити взаємозв’язок у механізмах та сучасній електроніці. Буде мати набагато кращий розвиток потенціалу, ніж його численні однолітки.

Нет комментариев