Чому варто грати у GTA-UkraineУлюблена кількома поколіннями гравців культова у всьому світі комп’ютерна гра існує на найрізноманітніших платформах. З перших, примітивних версій гра переросла у повноцінний віртуальний світ зі своїми професіями та завданнями. Так, GTA 5 RP, це повноцінний світ із знайомими для всіх українців локаціями. Гра викликає масу позитивних емоцій, гарантує глибше занурення у віртуальний світ.

На що можуть розраховувати гравці

На відміну від відео ігор, що встановлюються безпосередньо на комп’ютер, онлайн версія не вимагає від стаціонарного ПК або ноутбука істотних ресурсів. Головне, щоб було стабільне з’єднання з інтернетом та власне бажання грати. Крім цього, онлайн версія гри має й інші, суттєві переваги для гравців різного віку та статі:

  1. Можливість самостійно обирати собі персонажа та місію.
  2. Вільно блукати картою віртуального світу та вивчати її.
  3. Підвищувати свій статус серед активних гравців щодня.
  4. Знаходити знайомі місця на одній із локації популярної гри.
  5. Розробники постійно вносять додаткові зміни в віртуальний світ.

Розширення ігрового світу привносить свої переваги. У процесі гри можна змінити роль у віртуальному світі. Працювати на зовсім іншій спеціальності, побачити гру під іншою перспективою.  GTA 5 online доступна для гри у будь-який час доби. На сервері зберігаються вся важлива інформація, пов’язана з вашим персонажем.

На що здатний персонаж гравця

Не варто недооцінювати можливості гри. Повноцінно включитись у гру з першої секунди неможливо. Необхідно уважно вивчити функціонал. Він досить багатий на різноманітні повсякденні події. Будь-яке прийняте рішення впливатиме на вашого персонажа, як у позитивному, так й в негативному руслі. Гравець може вибрати наступний напрямок:

— водій далекобійник у відомій транспортній компанії;

— представник силових структур, що забезпечує безпеку;

— служити в одному із підрозділів армії України;

— допомагати рятувати людей у разі надзвичайної ситуації.

Гра має безліч транспортних засобів як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Ukraine GTA це більш ніж 400 різноманітних транспортних засобів. Щоб спробувати в дії кожне, потрібно багато часу. Крім цього, на пошук окремих автомобілів може піти певний час. Віртуальний світ досить великий, щоб його неможливо було дослідити лише за кілька тижнів.

Нет комментариев