Відеодомофони — для чого вони потрібніНайважливішою функцією домофонів та відеодомофонів-це те що Ви можете поспілкуватися з людиною перш ніж вона увійде до Вас в приміщення та Ви вирішите, чи хочете Ви з ним спілкуватися далі чи ні. Домофон дозволяє відкрити двері не виходячи з приміщення.

У відеодомофона та ж функція що і у домофонів, тільки вони більш сучасні і обладнані відеокамерою. Відеокамера виводить Вам картинку на монітор домофона або ж на будь-який інший мобільний пристрій. При цьому є можливість говорити з відвідувачем і бачити його. Якщо необхідно розглянути об’єкт вночі або в темряві, то існують камери з інфра червоною підсвіткою, і Ви прекрасно зможете розглянути людини навіть у повній темряві.

Існує так само ще один дуже корисний пристрій-це відео-вічко. Воно точно так вставляється в двері, як звичайне вічко. Тому Вам не обов’язково підходити до самих дверей, відео виводиться на монітор і такі відео-оченята так само оснащені зазвичай електронним ключем який дозволяє відкривати двері, не підходячи до неї. Відео-вічка дуже зручної форми і розмірів, що вони входять та легко монтуються майже в будь-який отвір і будь-які двері. Так само існує така рекомендація що б встановлювати охоронну техніку в так звані дверні блоки. Це підвищує захист відеокамери, мікрофона, відео-вічка. Дані з відеодомофона або відео-вічка можна переглядати та бачити хто підходив до дверей під час Вашої відсутності. Так як квартирні крадіжки це не рідкісне явище особливо якщо у Вас в квартирі є що-небудь цінне, дорога апаратура, гроші та інші цінності. Часто відеотехніка поєднуеться з сигналізацією і це дуже підвищує рівень безпеки і збереження об’єкта. Так як сигналізація повідомить про проникнення, а відео дасть Вам докази які потім можна використовувати при слідстві і розгляді справи. Відеоспостереження в поєднанні з сигналізаціями дають дуже хороший результат і відмінну охорону Вашого об’єкта.

Відеосистеми і сигналізації дуже зручно встановлювати та в заміських будинках. Іноді в комплект йдуть датчики руху які дають сигнал на мобільний додаток і Ви бачите хто ходить біля Вашого будинку в той час коли Ви відсутні. На ринку відеоспостереження є дуже широкий вибір всіляких стежущих пристроїв. Фахівці з відеонагляду допоможуть Вам підібрати систему охорони для Вашого об’єкту, враховуючи всі особливості об’єкта і побажання замовника. Ви зможете менше переживати за своє майно.

Нет комментариев